ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Edessa Asansör 1994 yılında İstanbul Pendik’te kurulmuştur.Geçen bu süre içinde teknolojiyi yakından takip ederek icra ettiği projelerde uygulamıştır.
Edessa Asansör kurulduğu günden bu yana en küçük asansörden en büyük yük asansörüne kadar projelendirip montaj işlemini gerçekleştirmiştir.

Edessa Asansör, en iyi düzeyde amaca ve hedefe uygun asansörün temini için yıllardır müşterilerine iyi bir hizmet sunmayı amaçlamış olmakla beraber, verimli bir müşteri ilişkisi hedeflenen noktalarımızdan biridir.
Müşteri için en uygun ekipmanın en uygun yere tesis edilmesi önemli ve hassas olduğumuz konuların başında gelir.

Geçmişten günümüzde kadar geniş müşteri kitlemizle ve bu kitleye sunulan çalışmaların pozitif geri dönüşleri bizler için birer mutluluk örneği olmaktadır. Bu sayede yapılan işler de konsantrasyon her zaman üst düzeyde olup her zaman daha iyi bir çalışma süreci için bunun değerini iyi bilmeyi kendimize bir kural olarak görmekteyiz. Müşterinin her zaman mutlu bir alışveriş süreci geçirmesi bizim içinde bir mutluluk belirtisi olacaktır. Montaj işlemlerinden sonra sağlanan bakım ve onarım çalışmaları ile birlikte karşılaşılan sorunlar hızlı bir şekilde çözülmektedir. Bu sayede müşterinin mağdur olması engellenerek daha kaliteli bir müşteri ilişkisi sürecinde her yeni gün bir artı daha atmaktayız.

Olmazsa Olmazlarımız
  • Güven
  • Kalite
  • Konfor.
  • Yaygın servis ağı ile sorunsuz müdahale.

Edessa Asansör olarak güvenli,kaliteli ve konforlu asansörler üretip hizmetinize sunmaktayız.Yaygın servis ağımızla asansörlere süratle müdahale etmekteyiz.

Merak Ettikleriniz
Edessa Asansörün hizmet bölgesi neresidir?

Edessa Asansör olarak tüm Türkiye’de ve dünyada asansör projelendirme ve montaj konusunda hizmet vermektedir.

Nasıl fiyat talebinde bulunabilirim?

Hafta içi saat 08:30 – 18:00 saatleri arasında firmamızı arayarak teknik ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Asansör montajının iş akışı nasıldır?

Asansörcü firma ile anlaşıldıktan sonra röleve alınıp projeleri çizilir. Projeler belediyeye onaylattırılır. Önce ray-kapı montajı tamamlanır. Makine dairesinde inşai işler tamamlanmış ise motor-makine montajı tamamlanır.Ardından kapı kenar tadilatları ve sahanlık döşemeleri biter bitmez ince işler denilen kabin, kablo tesisatı ve diğer işlemler yapılır.

EDESSA ASANSÖR
Misyonumuz

İlgili standartlara uygun olarak iş güvenliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birinci kalitede malzeme ve işçilik ile montaj ve servis hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemize katma değer katarak istihdam sağlayarak Türk malı asansörleri dünyaya tanıtmaktır.
Kaliteyi ve yönetim sistemimizi sürekli iyileştimeye yönelik faaliyetlerde bulunarak asansör sektöründe lider firmalar arasında yer almaktır.

Whatsapp
Edessa Asansör
Edessa Asansör
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?